قاب – چهار چوب ترکیه ایرانی تاریخی ایرانی

قاب – چهار چوب: ترکیه ایرانی تاریخی ایرانی یونسکو کشور ترکیه آثار تاریخی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بحث جدایی اسماعیلی شایعه است/ بازیکن خارجی تازه جذب نخواهیم کرد ، افتخاری

مدیر عامل کلوب استقلال می‌گوید به علت بعضی مشکلات، تیمش جهت لیگ هجدهم هیچ بازیکن جدیدخارجی جذب نخواهد کرد. 

بحث جدایی اسماعیلی شایعه است/ بازیکن خارجی تازه جذب نخواهیم کرد ، افتخاری

افتخاری: بحث جدایی اسماعیلی شایعه است/ بازیکن خارجی تازه جذب نخواهیم کرد

عبارات مهم : خارجی

مدیر عامل کلوب استقلال می گوید به علت بعضی مشکلات، تیمش جهت لیگ هجدهم هیچ بازیکن جدیدخارجی جذب نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری بعد از عقد قرارداد تیمش با سه بازیکن تازه اظهار کرد: استقلال تیم بزرگی است و باید بازیکنان بزرگی جذب کند. ما از بین تعداد زیادی بازیکنان خوب، گلچین کردیم و خوشبختانه امشب با سه بازیکن قرارداد بستیم. خیال سرمربی و هوادارانمان با این خریدها راحت شد. به شفر هم گفتیم با توجه به اوضاع ارز، علاقمندیم تا بازیکنان ایرانی را جذب کنیم.

او راجع به اوضاع تیام و خارجی های استقلال گفت: بازیکنان فعلی مان را تلاش می کنیم حفظ کنیم و بحثی که کردم مشمول بر آنها نمی شود. بحث من راجع به خرید تازه است و ما نمی توانیم بازیکن تازه خارجی بگیریم.

بحث جدایی اسماعیلی شایعه است/ بازیکن خارجی تازه جذب نخواهیم کرد ، افتخاری

افتخاری راجع به شایعه جذب ماشاریپف گفت: بحث خرید او شایعه است و صحبتی در این باره نداشته ایم. این پرسشها را بعضی مدیران داخلی مطرح می کنند. ما هر وقت بخواهیم کسی را جذب کنیم طبعا مذاکراتی باید داشته باشیم. به عنوان نمونه دانشگر که شب گذشته تا پنج صبح جلسه داشتیم و در نهایت کار به امشب کشید.

او راجع به جذب دانشگر گفت: دانشگر مد نظر شفر بود و شب گذشته شفر با او تلفنی هم حرف زد. او بازیکن خوبی است و حضورش را در استقلال خوشآمد می گویم.

مدیر عامل کلوب استقلال می‌گوید به علت بعضی مشکلات، تیمش جهت لیگ هجدهم هیچ بازیکن جدیدخارجی جذب نخواهد کرد. 

مدیرعامل استقلال راجع به بدهی های باشگاهش و خطر جهت باشگاهش گفت: ما در این زمینه آینده نگری هایی داشته ایم و گزارشی هم به وزیر محترم ورزش و جوانان ارائه و درخواست کردم که کمک شود تا بدهی ها قبل از آخر موعد پرداخت شود تا مشکلی پیش نیاید. خطر هم هنگامی که ما را ترساندن می کند که پول کسانی که با آنها توافق کرده ایم را ندهیم و ما تلاشمان بر پرداخت این پول تا قبل از آخر موعد مقرر هست. من قول می دهم که همه تلاشم را در این زمینه انجام می دهم.

وی راجع به شایعه جدایی اسماعیلی بیان کرد: او با ما قرارداد دارد و اتفاقا دانشگر که امشب به استقلال آمد از دوستان صمیمی اوست و در تیم های ملی با هم همبازی بوده اند. دانشگر بخاطر اسماعیلی خیلی دوست داشت به استقلال بیاید. البته به او گفتم که در استقلال همه باهم رفیق هستند و علت موفقیت ما همین همدلی است.

او راجع به نقل و انتقالات و خروجی های استقلال گفت: تمام که نشده ولی منتظریم تا شفر نظر نهایی را بدهد. به هرحال ما آماده جابه جایی هستیم. لیست خروج هم به نظر شفر بستگی دارد. البته او یک لیست اولیه داد ولی طبیعتا بر اساس خریدها این لیست می تواند تغییراتی داشته باشد.

بحث جدایی اسماعیلی شایعه است/ بازیکن خارجی تازه جذب نخواهیم کرد ، افتخاری

افتخاری در آخر راجع به اسپانسر استقلال در فصل بعد گفت: ما با اسپانسر قبلی ادامه می دهیم و رقم قرارداد هم محرمانه است ولی زیاد کردن در این قرارداد نسبت به سال قبل است و ما تلاش می کنیم تا رقم بیشتری از اسپانسر جهت فصل بعد بگیریم.

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | افتخاری | قرارداد | استقلال | اسپانسر | اسماعیلی | بازیکنان | رقم قرارداد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog